Laugaricio karta Karta, ktorú chcete mať. Vytvoriť účet ZDARMA

Súťaže

ZÁBAVA POKRAČUJE A 2. SPOTREBITEĽSKÁ SÚŤAŽ S LAUGARICIO KARTOU JE TU!

S Laugaricio kartou sa vždy zabávate! Zapojte sa do druhého pokračovania našej klubovej súťaže a spojte Vaše nákupy s možnosťou vyhrať fantastické ceny!

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ V DRUHEJ SÉRII?

Mega nákup za 3 000€ v Kinekuse pre domácich kutilov a vášnivých záhradkárov! To je prvá cena ako sa patrí! Alebo sú Vám viac po chuti kolieskové korčule od Intersportu v hodnote 200€, víkendový pobyt v hoteli Elizabeth pre 2 osoby v hodnote 159€ alebo iná z našich 11 výhier? Pripravili sme pre Vás všehochuť.

CHCEM VYHRAŤ!

Súťaže sa môže zúčastniť každý držiteľ Laugaricio karty starší ako 16 rokov, ktorý si nakúpi počas trvania súťaže u nás v centre alebo u nášho aktuálne zapojeného externého partnera minimálne za 1€, bloček zaregistruje na www.laugariciokarta.sk alebo priamo v centre cez klubový automat.

Súťaž trvá od 14.2.2018 do 24.6.2018.

všetky ceny

Aktuálne zľavy a akcie

Predajne nášho obchodného centra a externí partneri pripravujú pre držiteľov Laugaricio karty stále nové zľavy, akcie a špeciálne ponuky. Iba s Laugaricio kartou nakúpite najvýhodnejšie na rôznych miestach len s jednou kartou v peňaženke.

Všetky zľavy a akcie

Aktuálne zľavy a akcie

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zaujíma ma viac ROZUMIEM