Súťaž trvá do 20.09.2018

LAUGARICIO KARTA A SUBWAY VÁM PRINÁŠAJÚ 3. VEĽKÚ SPOTREBITEĽSKÚ SÚŤAŽ

Sme veľmi radi, že v našom centre otvoril Subway a ešte radšej, že sa stal hlavným partnerom našej ďalšej súťaže s Laugaricio kartou. Vyhrajte Subway na 3 mesiace zdarma, dva party taniere pre Vašu oslavu alebo večeru pre dvoch, kde si pochutnáte na skvelom Subway menu.

PRINCÍP SÚŤAŽENIA

Súťaže sa môže zúčastniť každý držiteľ Laugaricio karty starší ako 16 rokov, ktorý si nakúpi počas trvania súťaže u nás v centre alebo u nášho aktuálne zapojeného externého partnera minimálne za 1€, bloček zaregistruje v svojom profile tu na www.laugariciokarta.sk v sekcii Nahraj bloček alebo priamo v centre na info stánku Pardon cez klubový automat.

Bloček, ktorý už bol raz nahraný, nie je možné použiť na účely súťaže znova. Počet nahraných bločkov jednou osobou je neobmedzený.

Čím vyššia bude hodnota všetkých Vašich nahraných bločkov, tým sa zvyšuje aj Vaša šanca na výhru.

AKO TO FUNGUJE?

Nominálna hodnota každého nahraného bločku sa prevedie na pomyselné loptičky v osudí v pomere 1€ zodpovedá jednej loptičke v osudí. 

Príklad: Keď nahráte bloček za 50€, získavate pomyselných 50 loptičiek do osudia, z ktorého potom budeme žrebovať. Keď nahráte ďalší bloček za 200€, pribudne Vám ďalších 200 pomyselných loptičiek a spolu už súťažíte s 250 loptičkami. Čím viac loptičiek budete mať v súťaži, tým rastie aj šanca na vyžrebovanie spomedzi všetkých súťažiacich.

POZOR! Je potrebné si uchovať všetky nahrané súťažné bločky, nakoľko v prípade výhry je potrebné doložiť tento vyžrebovaný bloček aj vo fyzickej podobe ako doklad. Pri strate bločku je rovnaký postup, ako keď stratíte žreb. Cena nemôže byť vydaná. Preto neriskujte zbytočnú stratu výhry a všetky súťažné bločky si dôkladne odkladajte. 

Kompletné pravidlá súťaže nájdete na Pravidlá súťaže.

Súťaž trvá od 30. júla do 20. septembra 2018.

Zoznam vyžrebovaných výhercov uverejníme tu na webe Laugaricio karty a budeme ich kotaktovať e-mailom ohľadom detailov prevzatia výhier.

Veľa šťastia pri súťažení!

V aktuálnej súťaži hráte o tieto ceny

1. výhra - sendviče Subway na 3 mesiace zdarma
1. výhra - sendviče Subway na 3 mesiace zdarma
2. výhra - 2 x party tanier Subway
2. výhra - 2 x party tanier Subway
3. výhra - večera pre 2 (2 x Subway menu)
3. výhra - večera pre 2 (2 x Subway menu)

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zaujíma ma viac ROZUMIEM