Súťaž trvá do 31.01.2018

PRVÁ SPOTREBITEĽSKÁ SÚŤAŽ S LAUGARICIO KARTOU JE TU!

Chceš vyhrať kuchyňu snov od Möbelixu za neuveriteľných 5 000€, nový iPhone 7, bicykel značky Adriatica od Intersportu, polročnú permanentku do nášho Crunch fitka, outfit podľa vlastného výberu v Lindexe, či balíček poukážok a vecných cien od nášho centra? Tak súťaž s nami!

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť držiteľ Laugaricio karty starší ako 16 rokov, ktorý v období trvania súťaže nakúpi v ktorejkoľvek predajni nášho centra alebo u niektorého z aktuálne zapojených externých partnerov minimálne za 1 euro a správne nahrá svoj bloček v sekcii: Nahraj bloček tu na webe klubu alebo prostredníctvom klubového automatu priamo na centre v období trvania aktuálnej súťaže.


Bloček, ktorý už bol raz nahraný, nie je možné použiť na účely súťaže znova. Počet nahraných bločkov jednou osobou je neobmedzený.

Čím vyššia bude hodnota všetkých Tvojich nahraných bločkov, tým sa zvyšuje aj Tvoja šanca na výhru. 

Ako to funguje?
Nominálna hodnota každého nahraného bločku sa prevedie na pomyselné loptičky v osudí v pomere 1 euro zodpovedá jednej loptičke v osudí. 

Príklad: Keď nahráš bloček za 50 eur, získavaš pomyselných 50 loptičiek do osudia, z ktorého potom budeme žrebovať. Keď nahráš ďalší bloček za 200 eur, pribudne ďalších 200 pomyselných loptičiek a spolu už súťažíš s 250 loptičkami. Čím viac loptičiek budeš mať v súťaži, tým rastie aj šanca na vyžrebovanie spomedzi všetkých súťažiacich.

POZOR! Je potrebné si uchovať všetky nahrané súťažné bločky, nakoľko v prípade výhry, je potrebné doložiť tento vylosovaný bloček aj vo fyzickej podobe ako doklad. Pri strate bločku je rovnaký postup, ako keď človek stratíte žreb. Cena nemôže byť vydaná. Preto neriskuj zbytočnú stratu výhry a všetky súťažné bločky si dôkladne odkladaj. 

Kompletné pravidlá súťaže nájdeš na Pravidlá súťaže

Spotrebiteľská súťaž trvá od 4.9.2017 do 31.1.2018. Zoznam vyžrebovaných výhercov uverejníme tu na webe Laugaricio karty a budeme ich kotaktovať e-mailom ohľadom detailov prevzatia výhier.

Veľa šťastia pri súťažení. 

V aktuálnej súťaži hráte o tieto ceny

1. výhra – kuchyňa snov od Möbelixu v hodnote 5 000€
1. výhra – kuchyňa snov od Möbelixu v hodnote 5 000€
2. výhra – nový iPhone 7 v hodnote 700€
2. výhra – nový iPhone 7 v hodnote 700€
3. výhra – bicykel Adriatica, tip Holland, od Intersportu v hodnote 400€
3. výhra – bicykel Adriatica, tip Holland, od Intersportu v hodnote 400€
4. výhra – polročná permanentka do Crunch fitness club v hodnote 234€
4. výhra – polročná permanentka do Crunch fitness club v hodnote 234€
5. výhra -  outfit podľa vlastného výberu od Lindex v hodnote 150€
5. výhra - outfit podľa vlastného výberu od Lindex v hodnote 150€
6. výhra -  balíček poukážok a vecných cien od OC Laugaricio v hodnote 130€
6. výhra - balíček poukážok a vecných cien od OC Laugaricio v hodnote 130€